Haberler

-Trabzon Arsin OSB’den Sert Tepki
7 Ekim 2021,

-Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi: “üreten, istihdam yaratan ve ihracat yapan Mekap’a sosyal medya üzerinden yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum.”

 

Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin OSB’de üretim yapan Mekap Deri ve Ayakkabı Sanayi AŞ’ye, Trabzonspor’a sponsor olmasının ardından sosyal medyadan yapılan karalamalara sert tepki gösterdi.

Erkut Çelebi, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

            “Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. A.Ş. Trabzon’da kurulan, Trabzon’da üretim yapan, istihdam yaratan dünya çapında gururumuz olan firmalardandır.

Mekap ve destek olduğu Trabzonspor’a sosyal medya üzerinden yapılan çirkin ve bir o kadarda aşağılık saldırıları şiddetle kınıyoruz. Üreterek, Trabzon ve Ülke ekonomisine ihracat yaparak katkı sağlayan Mekap ve benzeri firmalarımız baş tacımız, övünç kaynağımızdır.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tüm müteşebbisler ve yatırımcılar adına bu iğrenç saldırıyla ilgili olarak yetkilileri görevlerini yapmaya davet ediyoruz.”

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİLERE TAM DESTEK
[Taka Gazetesi]
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ
[Taka Gazetesi]
ARSİN OSB'DE İMZALAR ATILDI
[Karadenizde Sonnokta]