Haberler

Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği’nden Arsin OSB’ye Plaket
15 Eylül 2021,

Trabzon Sağlık ve Spor Turizmi çalıştayına destek ve katkılardan dolayı Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebiye plaket takdim edildi.

Törene, Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Alperen Kaçar, Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Derneği Başkanı ve Dünya Global Sağlık Turizmi Konseyi Onursal Başkanı Emin Çakmak, Sağlık Bakanlığı USAŞ Denetleme Birimi Sorumlusu Mehmet Karakaya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı ve Türkiye’deki bazı Sağlık Turizm Acentelerinin Temsilcileri katıldı.

Başkan Mustafa Yılmaz, Trabzon Sağlık ve Spor Turizmi çalıştayına yapmış olduğu desteklerden dolayı Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi'ye teşekkür etti.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ise Türkiye’de son yıllarda hızla yükselen sağlık turizminin aynı zamanda önemli bir alternatif turizm çeşidi olduğuna vurgu yaparak “Turizm artık sadece eğlence ile sınırlı değil. Sağlık turizminin ülkeye kazandırdığı katma değer diğer turizm çeşitlerine göre daha fazla.” dedi. Çelebi, ziyaretten dolayı Doğu Karadeniz Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz’a teşekkürlerini sundu.

Ziyaret plaket taktimi ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİLERE TAM DESTEK
[Taka Gazetesi]
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ
[Taka Gazetesi]
ARSİN OSB'DE İMZALAR ATILDI
[Karadenizde Sonnokta]