Haberler

Trabzon Arsin OSB’de “3D Tarayıcı ve Yazıcı Yetkinlik Geliştirme Programı” Eğitimi Verildi
9 Eylül 2021,

Trabzon Makine Mühendisleri Odası, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı iş birliği ile Arsin Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firma çalışanlarına “3D Tarayıcı ve Yazıcı Yetkinlik Geliştirme Programı” adı altında eğitim verildi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesindeki firma çalışanlarının katıldığı eğitim Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleşti. Katılımcılara, 3D tarayıcı çeşitleri, endüstriyel ve bireysel kullanım alanları, tarama ve tarama verisinin işlenmesi, otonom ve manuel dönüşüm sistemleri, tersine mühendislik, 3d yazıcılar ve endüstriyel kullanım örnekleri, masaüstünde endüstriyel üretim çözümleri konularda bilgi verildi.

Eğitimde konuşan Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu, “Organize Sanayi Bölgesinden talep geldiği sürece bu tarz iş birliklerimiz her zaman devam edecektir. Katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ise ülkemizin imalat sanayindeki rekabet gücünün temel faktörlerinden biri olan esnek ve hızlı üretim becerisinin önemine vurgu yaparak, “Bu tarz eğitimlerin bölge firmalarımıza fayda getireceğini düşüyorum. Eğitimde emeği geçenlere, sanayicilerimize ve bölge çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Katılımcılara sertifikaların verilenmesiyle eğitim son buldu.

 

 

 

 

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİLERE TAM DESTEK
[Taka Gazetesi]
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ
[Taka Gazetesi]
ARSİN OSB'DE İMZALAR ATILDI
[Karadenizde Sonnokta]