Haberler

Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Trabzon Arsin OSB’de
24 Ocak 2021,

Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Lalu Muhammed İkbal, Mustesarve Ticaret Bölüm Başkanı Hikmat Moeljawan ve beraberindeki heyet, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleşen ziyarette heyeti, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Ali Baştürk ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı karşıladı.

Ziyaret sıranda ilk olarak söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Organize Sanayi Bölgesi hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu. Çelebi, Arsin OSB de üretilen ürün ve hizmetler, ihracat ve ithalat kalemleri, ihracat miktarı, bölgede çalışan kişi sayısı, bölgenin altyapı ve üst yapı hizmetleri gibi bilgileri aktarırken dost ve kardeş ülke Endonezya ile ticari iş birlikleri kurmaya hazır olduklarını belirtti.

Büyükelçi Lalu Muhammed İkbal, Türkiye'nin çeşitli bölgeleriyle Endonezya arasındaki ikili ilişkileri geliştirmeyi amaçladıklarını ve bu nedenle Trabzon'a geldiklerini belirterek, Trabzon’da olmaktan ve kendilerine gösterilen ilgiden büyük bir memnuniyet duyduklarını aktardı.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİLERE TAM DESTEK
[Taka Gazetesi]
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ
[Taka Gazetesi]
ARSİN OSB'DE İMZALAR ATILDI
[Karadenizde Sonnokta]