Haberler

Trabzon Arsin OSB’ den Okullara Dezenfektan Yardımı
4 Eylül 2020,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, okullardan gelen talepler doğrultusunda dezenfektan ihtiyacı olan okullara destek verdi.

Arsin’ de bulunan biri anaokul olmak üzere toplam 19 okulun ihtiyacı olan dezenfektanlar okullara ulaştırılmak üzere Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, yapılan yardımdan dolayı Trabzon Arsin Organize Sanayi Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, teşekkür plaketi takdim etti.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarete, Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Üstündağ, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Yavuz ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı katıldı.

Korona virüsün son günlerde hızla arttığını belirten Kaymakam Özdemir, maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda hatırlatmalarda bulunarak, Arsin’deki okullara yapmış oldukları dezenfektan yardımından ötürü Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve yönetime teşekkür etti.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurlu Başkanı Erkut Çelebi ise, koronavirüs pandemisine karşı hijyen kurallarına ve temizliğe her zamankinden daha fazla dikkat edilmesi gerektiğine vurgu yaparak, söz konusu okullar ve çocuklar olduğunda önlemlerin artırılması gerekliliğini söyledi. Çelebi, “Eğitimin önemini biliyoruz, çocuklarımızın sağlığını önemsiyoruz. Her fırsatta öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın yanında olacağız” dedi.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]