Haberler

Trabzon Arsin OSB’den Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Görevine Atanan Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya ziyaret
19 Ağustos 2020,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Ali Baştürk ve OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyesi Selçuk İskender Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyarette bulundular.

Ziyarette söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Rektör Çuvalcı’ya yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, yapılması planlanan projeler ve OSB’nin genel durumu hakkında bilgilendirmede bulundu. Üniversite-Sanayi İş birliği konusuna da değinen Başkan Çelebi, “Trabzon Arsin OSB olarak Üniversite-Sanayi İşbirliğini çok önemsiyoruz. Sayın Rektörümüzün katkılarıyla önümüzdeki dönemlerde güzel çalışmalara ve yeni iş birliklerine imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi. Karadeniz Teknik Üniversitesine Rektör olarak atanmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Çelebi, Rektör Çuvalcı’ya yeni görevinde başarılar diledi

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Çuvalcı, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini sundu.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]