Haberler

Trabzon Arsin OSB’ den, fabrikalara 20 bin maske
10 Nisan 2020,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu koronavirüs salgınından korumak ve yayılmasını engellemek için alınması gereken tedbirler kapsamında toplu olarak çalışılan fabrika, atölye ve işyerlerinde maske kullanılmasının gerekliliği üzerine yaklaşık 5000 kişinin çalıştığı bölgede ücretsiz maske dağıtımına başladı.

Firmaların ve çalışanlarının maske temininde herhangi bir sorun yaşamamasını amaçlayan Trabzon Arsin OSB Yönetim Kurulu, ilk etapta 20 bin adet maskenin tedarik edilerek fabrikalara ücretsiz dağıtılmaya başlandığını belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, "Koronavirüs pandemisinin Türkiye'ye ulaştığı tarihten itibaren hastalıktan korunmak, farkındalık oluşturmak ve salgının yayılmasını önlemek, firmalarımıza destek olmak için bölge genelinde imkanlarımız dahilindeki önlemleri aldık. Bölgemizi ilgilendiren her türlü tedbirin ivedilikle hayata geçirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanayicilerimiz ile birebir görüşme halindeyiz. Sanayicilerimiz de konuya hassasiyetle yaklaşıp çalışan sağlığını korumak için gerekli tedbirleri alıyor ve uyguluyor" dedi.

 

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]