Haberler

Genel Kuruldan Yönetime Tam Yetki
22 Ocak 2020,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Olağanüstü Genel Kurulu 22 Ocak 2020 tarihinde, sanayicilerin yoğun katılımlarıyla Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşti.

Olağanüstü Genel Kurul, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’ nın açılış konuşması ile başladı. Yoklama ve açılışın ardından Divan Kurulu seçimi yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Bölgede yapılacak projelerin faaliyete geçirilebilmesi için OSB Yönetimi’ne yetki verilmesi amacıyla yapılan Olağanüstü Genel Kurulda, yönetimin istediği yetki, oybirliğiyle verildi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Bölgemizde yapmayı planladığımız projeler için Yönetim Kuruluna yetki verilmesini talep ettik. Genel Kurulumuz da bu yetkiyi bize verdi. Yönetim Kurulumuz adına desteklerini bizlerden esirgemeyen sanayici arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve Bölgemizi daha ileriye taşıyabilmek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimizin bilgisi de buradan paylaşmak istiyorum.” dedi.

Firma Girişi

Basında TOSB

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
[Taka Gazetesi]
Enerjide Dışa Bağımlılık Azalmalı
[Karadenizde Sonnokta]
Fabrikalara Enerji Güneş Sistemi
[Kuzek Ekspres]