Haberler

İstanbul Beylikdüzü OSB’den Arsin OSB’ye Ziyaret
16 Ocak 2020,

OSB Üst Kuruluşu’nun görevlendirmesiyle Organize Sanayi Bölgelerini yerinde görmek OSB yöneticileri ve katılımcıları ile tanışmak, karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini yerinde öğrenmek amacıyla Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’ne OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Keleşoğlu ve beraberindeki heyet teknik bir gezi düzenledi.

Heyeti, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Ali Baştürk, OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyesi Selçuk İskender, Arsin OSB Sanayicileri, Şinik OSB, Beşikdüzü OSB, Vakfıkebir OSB yetkilileri ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı karşıladı.

Heyete, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi genel bir bilgilendirmede bulunarak, Arsin OSB’ ye gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü teşekkür etti.

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Keleşoğlu “Biz buraya sanayicinin sesi olmaya geldik. Sizlerin sorunlarınızı yerinde dinleyerek elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağız. Arsin OSB’ de olmaktan çok memnunum. Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ederim.” dedi.

Toplantı plaket taktimi ardından öğle yemeği organizasyonu ile sona erdi

Firma Girişi

Basında TOSB

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
[Taka Gazetesi]
Enerjide Dışa Bağımlılık Azalmalı
[Karadenizde Sonnokta]
Fabrikalara Enerji Güneş Sistemi
[Kuzek Ekspres]