Haberler

Arsin OSB’den Teknopark Ankara’ya ziyaret
13 Ocak 2020,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Baştürk, KTU TTM Müdür Yardımcısı Dr. Onur Tolga Okan, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’dan oluşan heyet Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin’i makamında ziyaret etti.

Heyeti, İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, İvedik Organize Sanayi Bölge Müdürü Metin Fatih Öztepe ve Teknopark Ankara Genel Müdürü Berk Yavru karşıladı.

Yetkililerden Teknopark faaliyetleri hakkında bilgi alan heyet, Teknoparktaki firmaları, ön kuluçka merkezlerini ve prototip merkezlerini ziyaret ederek, Trabzon Arsin OSB bünyesinde kurulması düşünülen benzer bir yapı için istişarelerde bulundu.

OSB’lerin işleyiş şekillerini ve sanayiciye daha iyi hizmet verebilmek için Teknopark Ankara’da incelemelerde bulunduklarını dile getiren Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Teknopark Ankara’da bulunmaktan memnun olduğunu ifade etti.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ve fotoğraf çekimi son buldu.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]