Haberler

Trabzon Sanayicileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi
17 Aralık 2019,

Cemsan Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti Firması Yönetim Kurulu Başkanı Osman Albayrak ve Cemsan Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti Firması Genel Müdürü Cemil Albayrak’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Trabzon Arsin OSB Sanayicileri,  Beşikdüzü OSB Sanayicileri, Büyükliman Sanayicileri ve Organize Sanayi Bölge Müdürleri katıldı.

Kahvaltıda Trabzon’daki sanayicilerin sorunları ve gelecekte yapılacak yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Bu tür toplantıların her ay düzenli olarak yapılmasının Trabzon’un sanayisine ve ekonomisine yapacağı katkı vurgulanırken, yüksek katma değerli ürün üretmek için ortak karar doğrultusunda hareket edileceği konuşuldu.

Kahvaltıda söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Amacımız, sektördeki iş adamlarımızı bir araya getirerek, sanayicilerimizin ortak sorunlarına çözüm bulunmasına katkı sağlamaktır. Bu tür kaynaşma programlarının aralıklarla devam etmesini arzu ediyorum. Bu organizasyonu düzenleyen başta Osman Albayrak ve Cemil Albayrak olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Kahvaltı, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]