Haberler

Arsin OSB’den Geleceğe Nefes Kampanyasına Destek
11 Kasım 2019,


Ülkemizde ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, toplumun bütün kesimlerinin çevreye olan duyarlılıklarına katkı sağlamak, özellikle son aylarda çıkan orman yangınları neticesinde zarar gören alanların yeniden ağaçlandırma konusunda vatandaşların yoğun taleplerine karşılık vermek ve toplumda çevre konusunda farkındalığı artırmak amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinesinde "Daha Yeşil Bir Türkiye İçin" sloganıyla düzenlenen fidan dikme kampanyasına Trabzon Arsin OSB destek verdi.


Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirilen etkinliğe Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Yavuz, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı ve Bölge Müdürlüğü Personeli katıldı.


Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi´ne saat 11.11’de 1111 adet fidan dikimi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinlikte açıklama yapan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, yapılan etkinlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Trabzon Arsin OSB olarak amacımız çevreye ve doğaya karşı duyarlı, sürdürülebilir ve temiz üretim prensipleri çerçevesinde üzerimize düşen görevi her zaman yapmaya hazırız dedi. Ayrıca, fidan dikim etkinliğinde emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ettiğini ifade etti.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]