Haberler

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız Arsin OSB’de
4 Kasım 2019,

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, Kamu-Üniversite-Sanayi İş birliği (KÜSİ) Trabzon Temsilcisi Prof. Dr. Ali Haydar Doğu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Şafak, Trabzon Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Köroğlu’ndan oluşan Heyet Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesine ziyarette bulundu.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Organize Sanayi Bölgesinde üretilen ürünler ve karşılaşılan sorunlar hakkında Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız’a genel bir bilgilendirmede bulundu. Ziyaretin ardından Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalardan Küçükarslanlar Bakır Çinko San. ve Tic. A.Ş., TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş, ve Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. A.Ş firmalarını ziyaret eden Yıldız, fabrikaların üretim süreçleri, ihracatları ve istihdam kapasiteleri hakkında yerinde bilgiler aldı. 

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız yapmış olduğu ziyaretlerin ardından istihdamın artırılması, ilimizin kalkınması ve yatırımların gerçekleştirilmesi noktasında destek veren tüm yatırımcı firmalara teşekkürlerini ileterek, tüm çalışanlara ise çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

Firma Girişi

Basında TOSB

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
[Taka Gazetesi]
Enerjide Dışa Bağımlılık Azalmalı
[Karadenizde Sonnokta]
Fabrikalara Enerji Güneş Sistemi
[Kuzek Ekspres]