Haberler

Arsin OSB ve KTÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) Arasında İş birliği Protokolü
19 Eylül 2019,

KTÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) ile Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı arasında İş birliği Protokolü imzalandı.

Sanayinin rekabet gücünün artırılabilmesi ve sürdürülebilir kılınması, üretimde verimlilik artış sağlanması, işgücü niteliğinin sürekli iyileştirilmesi  kapsamında Temel Bilgi Teknolojileri konularının uzaktan eğitim yolu ile Organize Sanayi Bölgesindeki firmalara aktarılması, KTÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) tarafından hazırlanan Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı derslerin uzaktan eğitim yolu ücretsiz olarak Arsin OSB firma çalışanlarına açılması amacıyla imzalanan protokol törenine, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Küçükarslan, KUSİ Trabzon Temsilcisi Ali Haydar Doğu, KTÜ UZEM Müdürü Prof. Dr. Hasan Ayyıldız, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Şafak, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Uzmanı Nuray Kansız, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Uzmanı Şebnem Akın Acuner ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı  katıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Arsin OSB ve KTÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) arasında imzalanan protokolün tüm taraflar için hayırlı olmasını diledi. Çelebi, Üniversite-Sanayi iş birliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]