Haberler

ARSİN OSB’ den Kaymakam Güven’e Veda Kahvaltısı ve Plaket Töreni
23 Ağustos 2019,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunca, Hakkâri Şemdinli Kaymakamlığına tayini çıkan Arsin Kaymakamı Yakup Güven onuruna Veda Kahvaltısı ve Plaket Töreni düzenledi.

Bölge Müdürlüğünde düzenlenen Veda Kahvaltısı ve Plaket Törenine, Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Cengiz Sözen ve çok sayıda Bölge Sanayicisi katıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen Veda Kahvaltısı ve Plaket Törenine ev sahipliği yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, birlikte görev yapmaktan onur duydukları Kaymakam Yakup Güven’e yeni görev yerinde başarılar diledi.

Arsin Kaymakamı Yakup Güven ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Başkan Çelebi “Kaymakamımıza Arsin ilçesine ve Organize Sanayi Bölgemize verdiğiniz katkılardan ötürü teşekkürlerimizi sunarız.” dedi. Kaymakam Yakup Güven ise onuruna verilen kahvaltı ve plaket töreni için teşekkürlerini sunarken Arsin İlçesinde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kahvaltı, Plaket taktimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi

Firma Girişi

Basında TOSB

Organizeye İranlı Yatırımı
[Karadenizde Son Nokta]
ERKUT ÇELEBİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
[Kuzey Ekspres]
ROBOT LİGİ'NE ARSİN DAMGASI
[Karadenizde Sonnokta]