Haberler

Arsin OSB Yönetiminden Bölge Sanayicilerinden Yaşar Taşkın’ a Teşekkür Plaketi
24 Temmuz 2019,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Karadeniz Çelik Kapı Mob.San.İnş.Harf.Nak.Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Taşkın’a Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi cami ve sosyal tesislerine vermiş olduğu katkılardan ötürü teşekkür plaketi verdi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde düzenlenen ve çok sayıda sanayicinin katılımlarıyla gerçekleşen törende söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Trabzon Arsin OSB tamamlanmış altyapı ve üst yapı hizmet birimleriyle Bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir. Sanayici arkadaşlarımızın da desteğiyle birlikte Bölgemizi daha güzel, yaşanabilir kılmak adına çalışmalarımız sürmektedir. Bu bağlamda Bölgemiz cami ve sosyal tesislerinin iyileştirilmesinde desteğini bizlerden esirgemeyen değerli sanayici arkadaşım Yaşar Taşkın’ a şahsım ve Bölge sanayicileri adına teşekkür ederim.” dedi.

Karadeniz Çelik Kapı Mob.San.İnş.Harf.Nak.Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Taşkın ise Trabzon’da üretim yapmanın, istihdam sağlamının önemine vurgu yaparak, “Bu anlamlı plaket için başta Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyelerine ve Bölge Sanayicilerine teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Firma Girişi

Basında TOSB

Organizeye İranlı Yatırımı
[Karadenizde Son Nokta]
ERKUT ÇELEBİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
[Kuzey Ekspres]
ROBOT LİGİ'NE ARSİN DAMGASI
[Karadenizde Sonnokta]