Haberler

Malezya Kuala Lumpur Ticaret Müşaviri' nin Arsin OSB Ziyareti
17 Temmuz 2019,

Malezya Kuala Lumpur Ticaret Müşaviri Elif Haliloğlu Güngüneş, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu ve Bölge firmalarını ziyaret etti.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleşen ziyarette, Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı yer aldı.

Ziyaret sıranda ilk olarak söz alan Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Organize Sanayi Bölgesi ve bölgede üretilen ürünler hakkında genel bilgilendirmede bulundu. Çelebi, “Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi olarak ihracat kapasitemizi ve ihraç edilen ürünlerdeki çeşitliliği artırmak amacındayız. Önümüzdeki süreçte ihracat odaklı bir büyüme gerçekleştirmek istiyoruz.” dedi.

Malezya'nın Kuala Lumpur Ticaret Müşaviri Elif Haliloğlu Güngüneş de Arsin OSB de olmaktan dolayı memnun olduğunu belirtirken iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi temennisinde bulunarak, iş adamlarını Malezya’ ya davet etti.

Ziyaret, Başkan Çelebi’ nin Ticaret Müşaviri Güngüneş’ e plaket hediye etmesi, ardından fotoğraf çekimi ve Bölge firmalarına yapılan ziyareteler ile sona erdi.

 

Firma Girişi

Basında TOSB

Organizeye İranlı Yatırımı
[Karadenizde Son Nokta]
ERKUT ÇELEBİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
[Kuzey Ekspres]
ROBOT LİGİ'NE ARSİN DAMGASI
[Karadenizde Sonnokta]