Haberler

Arsin OSB ve KTÜ Arsin Meslek Yüksekokulu Arasında İş birliği Protokolü
3 Temmuz 2019,

KTÜ Arsin Meslek Yüksekokulu ile Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı arasında İş birliği Protokolü imzalandı.

KTÜ Arsin Meslek Yüksekokulu öğrencilerine eğitim, staj ve işe yerleşme konularında destek vermek, üniversite sanayi işbirliğine katkı sağlamak, üniversite ve sanayiciler arasındaki iletişimi artırmak amacıyla imzalanan protokol törenine, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Okan Gündoğdu, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı, KTÜ Arsin Meslek Yüksekokulu  Müdürü Doç. Dr. Şükrü Özşahin ve KTÜ Arsin Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr. Hasan Öztürk katıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Arsin OSB ve KTÜ Arsin Meslek Yüksek Okulu arasında imzalanan protokolle Üniversite-sanayi iş birliğine katkı sağlayacaklarını, ve de sanayicilerin ara eleman ihtiyacını karşılayacaklarını söyledi. Protokol töreninde üniversite-sanayi iş birliğinin önemine değinen Çelebi, protokolün her iki taraf için hayırlı olmasını diledi.

Firma Girişi

Basında TOSB

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
[Taka Gazetesi]
Enerjide Dışa Bağımlılık Azalmalı
[Karadenizde Sonnokta]
Fabrikalara Enerji Güneş Sistemi
[Kuzek Ekspres]