Haberler

Sanayiciler Arsin OSB’nin İftar Yemeğinde Buluştu
10 Mayıs 2019,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinin geleneksel hale getirdiği iftar yemeği Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşti.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine, Arsin Belediye Başkanı M. Sait Gürsoy, Arsin Eski Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Şansal Aydoğdu, Trabzon Arsin Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Küçükarslan, Okan Gündoğdu, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı ve Bölge Sanayicileri katıldı.

İftar öncesi bir konuşma yapan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Yardımlaşmanın, dayanışmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin perçinlenmesine sebep olan ramazan ayında düzenlediğimiz iftar yemeğimizde bizlerle birlikte olan misafirlerimize şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

 

 

 

Firma Girişi

Basında TOSB

SANAYİCİYE DESTEK
[Karadenizde Sonnokta]
OSB'DEN YENİ COVİD-19 KARARI
[Günebakış]
BİR AY KİRA ALMAYACAK
[Karadeniz Gazetesi]