Haberler

Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Arsin OSB’yi Ziyaret Etti
4 Nisan 2019,

Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine atanan Uğur Korkmaz ve beraberindeki heyet tanışma amacıyla Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Korkmaz’a Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Bülent Sağır ve İl müdürlüğü personellerinden Mete Güven eşlik etti.

Heyeti, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Küçükarslan, Köksal Yavuz, Okan Gündoğdu, Cengiz Sözen, Ali Baştürk, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı ve Trabzon Arsin OSB Atıksu Arıtma Tesisi İşletici Firma Yetkilisi Serkan Şentepe karşıladı.

Toplantıda söz alan Trabzon Arsin Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmeler ve OSB Atıksu Arıtma Tesisi hakkında genel bir bilgilendirmede bulunarak, İl Müdürü Korkmaz’ a yeni görevinde başarılar diledi.

Firma Girişi

Basında TOSB

ROBOT LİGİ'NE ARSİN DAMGASI
[Karadenizde Sonnokta]
ROBOT LİGİ'NDE BÜYÜK BAŞARI
[Kuzey Ekspres]
ARSİN OSB'DE ARAPÇA KURSU TAMAMLANDI
[Kuzey Ekspres]