Haberler

Başkan Erkut Çelebi Güven Tazeledi
8 Mart 2019,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi 17.Olağan Genel Kurul Toplantısı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Genel kurula, Arsin Kaymakamı Yakup Güven, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Suat Hacısalihoğlu, DKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Aksa Doğalgaz Bölge Müdürü Salih Ayaydın ve Bölge Sanayicileri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra divan oluşturuldu. Genel Kurulda ilk olarak Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu okundu. Okunan raporlar üyeler tarafından oy birliği ile kabul edildi. Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra seçime geçildi. Seçime tek liste ile gidilen genel kurulda, divana sunulan liste oy birliğiyle kabul edildi.

Yapılan genel kurul sonunda Başkan Erkut Çelebi, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Çelebi “Bizi bu göreve layık gören sanayici arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte de bölgemizin gerek altyapı gerekse ihracat potansiyelini artıracak ve sanayicilerimizi inovatif ürün üretmeye yönlendirecek projeleri birer birer hayata geçirmeyi planlıyoruz. Katılımlarınız ve desteğinizden ötürü tekrar teşekkürlerimi sunmak isterim.” dedi.

Seçimler sonrası listeler şu şekilde oluştu. Yönetim Kurulu Asıl Üyeliklerine Erkut Çelebi, Dursun Ali Sakarya, Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Akın Akman, Okan Gündoğdu, Cengiz Sözen, İbrahim Cirav, Ali Baştürk, Denetim Kurulu Asıl Üyeliğine Rahmi Fehmi Onur, Mustafa Erdem, OSBÜK Temsilciliği Asıl Üyeliğine ise Selçuk İskender seçildi.      

Yedek listeler ise şu şekilde oluştu.  Yönetim kurulu yedek üyeliklerine Emre Keskin, Göksal Kalemci, Turgay Özsandıkçı, Yusuf Gürsoy, Ahmet Kahraman, Tacettin Cincil, Necmi Perekli, Zeynep Çebi, Turan Akçay, Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine Hüseyin Özer Bahçekapılı, Secaaddin İskender, OSBÜK Temsilciliği Yedek üyeliğine ise Servet Mete seçildi.       

 

 

 

Firma Girişi

Basında TOSB

ARSİN OSB'DE ARAPÇA KURSU TAMAMLANDI
[Kuzey Ekspres]
OSB İŞCİLERİ SERTİFİKA ALDI
[Karadenizde Sonnokta]
Yeni Sanayi Sitesine Destek Çığ Gibi!
[Kuzey Ekspres]