Haberler

OSB AKADEMİDE EĞİTİMLER HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
30 Ocak 2019,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde yer alan işletmeler için doğru satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi amacıyla, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığınca “Profesyonel Satış programı ve İtirazları Karşılama” konulu eğitim Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde yapıldı.

“Profesyonel Satış programı ve İtirazları Karşılama” konulu eğitim seminerinde katılımcılara, Profesyonel Satış Programı; satış üçgeni, satışçı tipolojileri, satışta kişisel performans, tutumun gücü, İtirazları Karşılamada ise LAST/DÖAS yönetimi, dinlenme, aktif/pasif dinlenme konuları hakkında bilgiler verildi.  Firma sahipleri, yöneticiler ve çalışanlardan 20 kişinin katıldığı eğitim Satış Eğitim Lideri Hakan Met’in sunumlarıyla, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi yaptığı konuşmada, “Bilindiği üzere şirketlerin çoğunluğunun hedefi ciro ve karlılık açısından düzenli olarak büyümeyi sağlamaktır. Söz konusu büyüme, pazarın ve sektörün yapısına, müşterinin ihtiyaçlarına, rekabetin şiddetine ve satış ve pazarlama kadrosunun göstereceği performansa göre değiştirmektedir. Bunun için satış ve pazarlama için doğru ve uyumlu stratejiler belirlenmesi ve kararlaştırılan stratejilerin planlandığı gibi uygulamaya geçilmesi gerekir. Konunun önemine binaen ve bölge firmalarımızdan gelen talepler neticesinde satış ve pazarlama eğitimini gerçekleştirdik.” dedi.

 

Firma Girişi

Basında TOSB

Organizeye İranlı Yatırımı
[Karadenizde Son Nokta]
ERKUT ÇELEBİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
[Kuzey Ekspres]
ROBOT LİGİ'NE ARSİN DAMGASI
[Karadenizde Sonnokta]