Haberler

Güney Afrika Büyükelçiliği Arsin OSB’yi Ziyaret etti
19 Ekim 2018,

Güney Afrika Büyükelçiliğinden Müsteşar Mr Puleng Chaba, Üçüncü Sekreter Mr Onesis Tloubatla ve Ticaret Bölümünden Ms Sultan Onacak'ın katılımlarından oluşan heyet, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.

Heyet, ilk olarak OSB Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Trabzon-Arsin Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Yavuz,  Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı ve Bölge Sanayicilerinin hazır bulundukları toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya Organize Sanayi Bölgesi hakkında genel bilgilendirmede bulundu. Sakarya, “Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi olarak ihracat kapasitemizi ve ihraç edilen ürünlerdeki çeşitliliği artırmak amacındayız. İki ülke işadamları arasında yapılacak B2B organizasyonu ile ticari ilişkileri geliştirebiliriz.” dedi.

Bölge Müdürlüğü ziyaretinin ardından heyet Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. A.Ş. fabrikasına ziyarette bulunarak, fabrikadaki üretim süreci ve ürünler hakkında detaylı bilgi aldı. Ardından TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş. fabrikasında incelemelerde bulunan heyet, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek iki ülke arasındaki ticari ilişkinlerin gelişmesi temennileriyle bölgeden ayrıldı.

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]