Haberler

Trabzon Teknokent Müdürü ve Yönetim Kurulu Arsin OSB’yi ziyaret etti
10 Ekim 2018,

Trabzon Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. İsmail Hakkı Altaş, Trabzon Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Birdoğan Baki, Yönetim Kurulu Üyesi/Genel Müdür  Ömer Kurnaz ve Trabzon Teknokent TTO Koordinatörü Cüneyt Yanar’ dan oluşan heyet Trabzon Arsin Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığına ziyarette bulundular.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Akman, Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’ nın hazır bulunduğu toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Kurumlar arasında yaşanan bir araya gelme sorununu bir an önce çözmeli ve sanayi ile üniversiteyi dirsek teması içinde çalışır duruma getirmeliyiz. Aksi halde katma değerli, yüksek teknolojili ürünler üretmemiz mümkün olmayacaktır.” dedi.

Ziyarette, Trabzon Teknokent ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi ile beraber yapılacak olan ortak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Yapılan görüşmede Teknokent işbirliği ile sanayinin sorunlarına çözümler aranması, sanayiye yönelik Ar-Ge çalışmalarının yapılması ve de Teknokentte üretilen projelerle ilgili olarak sanayicilerin bilgilendirilmesi hakkında görüş birliğine varıldı.

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]