Haberler

Trabzon Arsin OSB Forklift Operatörlüğü Kursu Yapıldı
9 Temmuz 2018,

Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi ve Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı işbirliği ile OSB’ deki  firma çalışanlarına yönelik forklift operatörlüğü kursu açıldı.

Arsin OSB firma çalışanlarından 33 kişinin katıldığı “Forklift Operatörlüğü Kursu”  Makine Mühendisleri Odasından Teknik Görevli Fatih Şanlı sunumuyla, 6-7 Temmuz tarihlerinde, Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşti. OSB' deki bayan çalışanların da ilgi gösterdiği kurs başarıyla tamamlandı.

Konuyla ilgili konuşan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi; “ Bölgemizde gerçekleşen forklift operatörlüğü eğitimi ile operatörlük belgesi olmadan forklift kullanılmasının önüne geçilerek, yaşanması muhtemel is kazalarının önlenmesi hedeflenmiştir. Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi olarak OSB sınırları içerisinde minimum kazayla üretim yapılması, çalışanların eğitimlerinin sürekliliğinin sağlanması temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu prensip doğrultusunda gerek iş yaşamına gerekse sosyal hayata yönelik eğitim ve kurslarımızı artırarak devam ettireceğiz.” dedi. 

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]