Haberler

Arsin OSB' de Sertifika Töreni Yapıldı
20 Şubat 2018,

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünce yürütülen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı ile desteklenen “Sanayide Afetle Mücadele Projesi” ve İl Sağlık Müdürlüğü ile ilk yardım projesi tamamlandı. Her iki kursta 170 kursiyer sertifika almaya hak kazandı.

Arsin Organize Sanayi Bölgesi salonunda yapılan sertifika töreninin bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi "İlk yardımın insanın sağlığı için ne kadar önemli olduğunu, yangında ilk müdahalenin ne kadar önem taşıdığını yaşayarak gördük. Bir çok yangın ilk müdahale ile söndürülebilir. Can ve mal kaybı önlenebilir. İnsan içinde ilk 5 dakikada yaşam çok önemli. Bu tür eğitim çalışmalarımız devam edecek. Duyarlı davranıp katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Sağlık müdürlüğüne ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi
Sertifika töreninde DOKA Program Yönetim Birim Başkanı Kemal Akpınar ve İl sağlık Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Emrullah Kınalı, Arsin Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu kursları tamamlayanlara sertifikalarını verdi.

Firma Girişi

Basında TOSB

FAS İLE TRABZON ARSİN OSB ARASINDA İŞBİRLİĞİ
[Taka Gazetesi]
FAS-TRABZON TİCARET KÖPRÜSÜ
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]