Haberler

Trabzon Arsin OSB Yönetiminden Beşikdüzü OSB' ye Ziyaret
25 Ocak 2018,

Arsin ve Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yöneticileri Beşikdüzü’nde sanayi zirvesi gerçekleştirerek işbirliği kararı aldılar.


Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Yavuz ve Arsin OSB Bölge  Müdürü Hakkı Yazıcı önce ilçe kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler. Kaymakam Ertürkmen ve Belediye Başkanı Bıçakçıoğlu daha sonra Arsin OSB yönetimi ile birlikte Beşikdüzü OSB yönetim kurulu ortak toplantısına katıldı.


Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’in başkanlık yaptığı toplantıya, Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun yanı sıra, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi ve iki organize bölgesindeki sanayiciler katıldı. Cevdet Ertürkmen, “Bu birliktelik Beşikdüzü OSB’de hızlı bir canlanmaya katkı sağlayacaktır” dedi.


Bu tür ziyaretleri sık sık yapacaklarını ve işbirliğinin yoğunlaştırılacağını belirten Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, “Sanayici elele verirse daha güçlenir. Üreten kesimin bir araya gelip fikir alışverişinde olmaları maddi ve manevi anlamda iki tarafa da ciddi kazanımlar sağlar. Şubat ayı içerisinde Beşikdüzü OSB’yi Arsin OSB’de ağırlayacağız. Bilgilendirme yapacağız” dedi.


Arsin ve Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyelerinden oluşacak bir komite, 6 aylık dönemde işbirliği ve ortak girişim modelleri üzerinde çalışacak.

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]