Haberler

Arsin OSB' ye Ziyaret
12 Aralık 2017,

Volkan Canalioğlu ve Ramis Sungur Arsin OSB yönetimini ziyaret etti

2004-2009 yılları Trabzon Belediye başkanı, 24.dönem Trabzon Milletvekili,  M. Volkan Canalioğlu,  Arsin Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette OSB'de yürütülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunarak, müdürlük binasında incelemeler yapıldı.

 

"GÜZEL İŞLER YAPILDIĞINI GÖRDÜK"

Ziyaret sonrası açıklama yapan M. Volkan Canalioğlu, "Arsin Organize Bölge Müdürlüğü yönetim kurulu Başkanı Sn. Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Sn. Çelebi çalışmaları hakkında bilgi verdi, güzel işler yapıldığını gördük. Başarılar diliyorum. Tabi yönetim kurulu olarak bizi ağırladılar. "Teşekkür ederiz" şeklinde ifadelere yer verdi.

 

ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞMA

Öğle yemeğinde gerçekleşen ziyarete, Arsin Organize Bölge Müdürlüğü yönetim kurulu Başkanı Erkut Çelebi, yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ve Arsin Belediyesi eski başkanı Ramis Sungur katıldı. Ayrıca Erkut Çelebi, ziyaretlerinden ötürü Volkan Canalioğlu'na ve Ramis Sungur’ a teşekkür etti. Çelebi, “Bölgemizin bugünlere gelmesinde birçok kişinin emeği geçmiştir. OSB’mizin tarihini içeren bir kitap çalışması yapmayı ve bu kitapta da tüm bu değerlere yer vermeyi istiyoruz.” dedi.

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]