Alfil Yapı Malzemeleri Madencilik Makine San. Tic. Ltd. Şti.

ALTAS GROUP Bünyesinde 10 yıldır faaliyet gösteren ALFILL YAPI MALZEMELERİ olarak izolasyon ve inşaat konusunda çözüm ortağınız olabiliriz.ALFILL ürün yelpazesinde; İzolasyon malzemeleri su yalıtım, ısı yalıtım, ısı-ses-su yalıtım sıvası,  mantolama sistemleri, yapıştırıcılar, derz dolguları, onarım ve güçlendirme sistemleri, harç katkıları, zemin sistemleri, silikonlar ve poliüretan köpükler bulunmaktadır.

Alfill ürünleri; ısı ve su yalıtımı yanında, yapılarda ses yalıtımı, yangına karşı saatlerce direnç, hafiflik gibi diğer üstün özellikleri sağlamak amacıyla üretilen doğal ve inorganik sıva ve harc ürünleridir. Doğal ve inorganik malzeme oluşu nedeniyle bozulmaz ve deforme olmaz. Çok uzun ömürlüdür. Gözenekli yapısı sebebiyle yapının nefes almasını kolaylaştırır, yoğunlaşmayı önler. Hafif olması sebebiyle yapının yükünü azaltır, bu da yapıların daha dirençli olmasını sağlar. Aynı zamanda ALFILL ürün yelpazesine piyasanın ihtiyacı olan, fakat piyasada bulunmayan veya temininde güçlük çekilen bir kısım ürünleri de ekleyerek bu sektörde bazı ürünlerin kendisine özel üreticisi konumundadır. Bu ürünler kalitesi, fiyat avantajı, kolay kullanımı, enerji ve iş gücü tasarrufu ve  natural oluşu ile on plana cikmaktadir.

ALFILL Ürünleri, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde bulunan kendi fabrikasında üretilmektedir. Müşterilerle birlikte bu sektörün uzmanları olmuş mimarlar ve ustaların tavsiyelerini her zaman için dikkate alarak laboratuvarlarında gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra ürünlerine yansıtmak sureti ile ayrıcalıklı konumunu sürdürmektedir.

TSE ve TSEK gibi kalite belgelerine sahip olan ALFILL YAPI MALZEMELERİ Ar-Ge, Ür-Ge  ve Kalite Kontrol çalışmaları  ile yalnızca yurtiçi bayilerimize değil, Karayolu ile yapmış olduğumuz ihracatla beraber  Trabzon ve Bartın Limanları üzerinden Rusya, Mısır, Cezayir, İsrail, Lübnan, İran, Suriye ve Irak gibi ülkelere de ihracat yapma imkanına sahiptir.

 


Fotoğraf Galerisi

Ürünler

urun 1
urun 10
urun 11
urun 12

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]