Yavuz Metal San. Tic. A.Ş.

Yavuz Metal, otuz yılı aşkın üretim sürecinde bölgede ve Türkiye’de emek ile tecrübelerin ortak kazanımları sonucu 14.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı modern tesislerinde üretimini sürdürmektedir.


2012 yılında sektördeki yarım asırlık tecrübesi ile Cem Markası’nı bünyesine katan firmamız, hedeflerine yenilerini ekleyerek ülkemizin ve şehrimizin Dünya’ya açılan kapısı olmak yolunda ciddi adımlarla yürümektedir.


Genç mühendis ve Ar-Ge kadroları ile heyecanı ve yeniliği yakalama tutkusunu amaçlayan firmamız çalışmalarını her başlayan gün yeni bir umutla sürdürmektedir.


Uzman kadroların titiz çalışmaları ile üretime devam eden firmamız konusunda ülkemizde en yüksek kapasiteli işlerini başarı ile tamamlayarak, daha kaliteli ve verimli üretim için hedeflerine devam etmektedir.


Ölçüm sistemleri konusunda Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren firmamız, kalite belgeleri ve çevre duyarlılığı ile ilgili yetkili kuruluşlardan alınan kalite formlarını gururla taşımaktadır.


Firmamız yarım asra yaklaşan tecrübe ve birikimleri sonucu su sayaçları ve teknolojik gelişmeler ile ürünlerini kaliteden ödün vermeksizin üretmenin verdiği haz ve mutlulukla daha hassas ölçüm sistemleri geliştirmeyi amaç edinerek çalışma hayatına devam etmektedir.


Saygılarımızla...


Yavuz Metal Tanıtım Filmi from cem su sayacları on Vimeo.

Fotoğraf Galerisi

Ürünler

Su Sayacı Denemesi
KD3 M3 Su Sayacı

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]
Arsin OSB'den TKDK'ya Ziyaret
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'ye İzmir'den Misafir
[Kuzey Ekspres]