Duyurular

Trabzon Arsin OSB Eğitm İhtiyaç Analizi
2 Mart 2012,

Bilindiği üzere Kurumların ve KOBİ’ lerin yararlanabileceği farklı Devlet Destekleri ve AB Programları söz konusudur. Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz de sahip olduğu tüzel kişiliği ile pek çok kaynaktan yararlanma şansına sahiptir. Bu bağlamda Bölgemiz firmalarının eğitim ihtiyaçlarının teminine yönelik olarak çeşitli projeler hazırladık ve önümüzdeki süreçte yeni projeleri hayata geçirmeyi planlamaktayız. Bu amaçla Bölgemizde bir eğitim ihtiyacı analizi gerekliliği doğmuştur.

Uygulanacak anket çalışmasıyla elde edilen sonuçlar değerlendirilerek yoğun talebin geldiği, katma değer yaratacağına inandığımız konularda eğitim programları düzenlenecektir.

Yapılacak projelerin sağlıklı olması, ihtiyaca cevap verebilmesi, sonuçları itibariyle işletmelerinize fayda sağlaması amacıyla Eğitim İhtiyacı Analiz Anketi hazırlanmıştır. Anketin elektronik kopyası aşağıdaki linkte yer almaktadır. Anketin en geç 12 Mart Pazartesi gününe kadar doldurularak Bölge Müdürlüğümüze iletilmesi gerekmektedir.

OSB Eğitim İhtiyaç Anketi

Firma Girişi

Basında TOSB

FAS İLE TRABZON ARSİN OSB ARASINDA İŞBİRLİĞİ
[Taka Gazetesi]
FAS-TRABZON TİCARET KÖPRÜSÜ
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB Ziyaretlere Devam Ediyor
[Taka Gazetesi]