Haberler

Arsin OSB' den MOBİAD' a Plaket
20 Ekim 2017,

Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, MOBİAD Kent Projesi’ni hayata geçirmek için adım atan MOBİAD Başkanı Alper Bektaş’a ve yatırımlara desteklerinden ötürü Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen’e plaket verdi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Akın Akman, Hasan Küçükarslan, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı, Mobiad Başkanı Alper Bektaş ve Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen’ in katılımlarıyla gerçekleşen plaket töreninde söz alan Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi Mobilya Kent Projesi’nin, şehrin istihdamına, ihracatına ve sanayisine büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Trabzon için çok önemli bir proje. Mobilyacı, Sanayici İşadamları Derneği MOBİAD’ ı bu yatırımlarından ötürü kutluyoruz.  Doğu Karadeniz Bölgesinin en eski, tamamlanmış altyapı ve üst yapı donatılarıyla hizmet sunan organize sanayi bölgesi Arsin OSB’ nin yanı sıra, Yatırım Adası ve Mobilya Kent Projelerinin de hayata geçecek olması Arsin ilçemizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirecektir. Mobilya Kent Projesinden ötürü MOBİAD Başkanı Sn. Alper Bektaş’ ı tebrik ederim. Yine tüm yatırımlarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Arsin Belediye Başkanımız Sn. Dr.Erdem Şen’e de şükranlarımızı sunarım.” dedi.

Firma Girişi

Basında TOSB

Arsin OSB'de Mangal Keyfi
[Karadeniz'de Son Nokta]
Arsin OSB'de Hijyen Eğitimi
[Kuzey Ekspres]
Arsin OSB'de İmar Barışı Toplantısı
[Kuzey Ekspres]